Serwisy www - projektownie
Alufelgi

Cassino S zwycięża Małą Rundę w Lesznie!

Dodano czwartek, Grudzień 01, 2011 przez in Sportowe ciekawostki |

Zakończony został cykl zawodów należących do Halowego Pucharu Leszna w skokach przez przeszkody dla młodych koni ? 24?27.11.2011 HP Leszna Młodych Koni ? Finał HZO-B2*, Kwalifikacje HPP Juniorów i Młodych Jeźdźców + ZR-B.

W kategorii koni 4-letnich  startująca pod zawodnikiem Andrei Shalohin ciemno-gniada LUKRECJA po Divisor xx w uplasowała się w grupie koni, które ukończyły finałowy konkurs L1 dokładności bez punktów karnych.

cassino-s

Józefina Siałkowska na CASSINO S *1994 (Ibis ? Capri po Aragonit) kontynuuje swą znakomitą passę zwycięstw w roku 2011. W bardzo dobrym stylu i z doskonałym czasem para ta bezbłędnie ukończyła Finał Małej Rundy ? C1/dwufazowy zajmując I miejsce! 14-letnia zawodniczka wraz z Cassino S ma na swoim koncie zwycięstwa w najwyższych konkursach na zawodach m.in. w Starogardzie Gdański, w Grabowcu, w Bydgoszczy, gdzie zdobyła puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, czy w Gołubiu-Dobrzyniu.

Dzielna córka Ignama ? DELICJA pod Pauliną Januszewską również bardzo dobrze spisywała się w Małej Rundzie, kończąc bezbłędnie konkurs dwufazowy/C, a zwykły/C z 4 punktami karnymi. W Finalne Rundy Juniorskiej ? konkurs zwykły z rozgrywką/C1 ? Delicja i Paulina znalazły się na 11.miejscu z jedną zrzutką.

14-letni DIAMANT po Diagram pod Moniką Grundkowską w Rundzie Juniorskiej uplasował się na dalszym miejscu za Delicją, natomiast doskonale zaliczył dwudniowe starty w Małej Rundzie ? bez punktów karnych.

Niezwykle dokładny i powtarzający się w swoich czystych przejazdach był trakeński HIMALAJUS po Komfortas, którego dosiadała doświadczona zawodniczka Angelika Ojczenasz. Para ta startowała w konkursach P i N.

Potomstwo Odera jak zawsze nie przynosi ujmy swoim jeźdźcom. Gniada WILIA pod Agnieszką Gaborską sobotnie konkursyh klasy P i N kończyła bezbłędnie, a niedzielny N/dwufazowy z jedną zrzutką w II fazie. Kasztanowaty LORD ODER II startujący pod Julią Doering był niepokonany w konkursach L dokładności, a w niedzielnym konkursie P/zwykły uplasował się na 16.miejscu, również bez punktów karnych.

Najmłodszy i najmniej doświadczony ze stawki koni trakeńskich startujących na zwodach w Lesznie ? gniady 4-letni POTOK po Czarczaf pod Andrei Shalohin swoje doświadczenie zbierał w konkursach klasy LL i L dokładności. (ZR)